Вышла статья о переговорщиках

О благотворительной акции в школе-интернате с. Яблунивка, в которой совместно с партнерами принимал участие Клуб профессиональных переговорщиков, вышла статья на сайте благотворительного фонда журнала «Единственная»:

Лідери переговорів в Яблунівській загальноосвітній школі-інтернат І-ІІІ ступенів

Благодійний фонд журналу „Единственная” спільно з ініціативною групою Public Speakers for Children та Professional Negotiators Club здійснив 2 квітня 2008 р. благодійну подорож у школу-інтернат c. Яблунівка (Прилуцький район, Чернігівська область).

Ця одноденна поїздка включала проведення тренінгів по публічним виступам та переговорам для учнів 6-11 класів, практичні заняття по методиках Клубу професійних переговірників, рольові ігри, спілкування з дітьми.

Розділивши дітей на групи-команди, яким вони самі придумали назви, було проведено презентацію основних принципів ораторського мистецтва, показано, як застосовувати необхідні навички у житті, а потім проведено ораторський конкурс серед дітей.

Діти виступали в ролі експертів, оцінювали ораторське мистецтво як приїхавших з Києва професіоналів, так і своїх однокашників. У цей день в Яблунівці дітьми й дорослими було багато обговорень питання мрії й шляхів її досягнення, проблеми міжлюдських відносин, комунікацій і багатьох інших життєвих ситуацій.

Діти із задоволенням грали з професійними переговірниками в спеціальні комунікаційні ігри “село дурнів” і “тендер на закупівлю апельсинів”. Молодша група показувала чудеса гнучкості й креативності в переговорах. Старша група демонструвала зрілі погляди на життя, сильні лідерські задатки, а також унікальні можливості знаходження виходу зі складних ігрових ситуацій.

У своїй роботі тренери групи Public Speakers for Children та Professional Negotiators Club намагалися практично показати принципи та підходи етичного виступу: демократичність, позитивна та конструктивна критика, об’єктивність, толерантність.

Результати

Хоча за один день вивчити і навчитись застосовувати на практиці особливості мистецтва презентації та переговорів не є можливим, одначе головні моменти діти засвоїли дуже успішно.

Заплановану програму тренінгу діти пройшли повністю і з прекрасними результатами. Для підведення підсумків було організовано командну гру. Діти ділилися між собою на дві команди, які проводили переговори і намагались знайти консенсус у вирішенні проблеми. На завершення поїздки діти отримали в подарунок книги, навчальні ігри від організаторів, а також журнали від видавництва Edipresse Ukraine.

Організатори висловлюють подяку за фінансову підтримку поїздки Богдану Присяжнюку, Дмитру Бадивському та Левону Петросяну.

Оригинал можно посмотреть здесь.

Информацию подготовило агентство «Pica Pica»
Стиль текстов: Клуб профессиональных переговорщиков ©