Переговірники на Тавале фестивалі «Бізнес та творчість»

4-7 жовтня 2007 року, двоє відважних переговірників клубу не побоялись несонячних прогнозів гідрометцентрів та відсутності «людських» умов проживання, вирушили до Харківського лісу, щоб взяти участь в 10 міжнародному Тавале фестивалі практичної психології.

Масштаби фестивалю вимірювались в 900 учасників, 350 тренерів з 7 країн, 120 майстер класів, семінарів доповідей на день, тисячею з’їдених бутербродів та мільйоном стаканчиків випитого чаю.

Фестиваль був свого роду дегустацією таких напрямків психології як психологічні консультації, бізнес-косультації, АРТ, езотерика, філософія, які об’єднувались темою фестивалю «Бізнес та творчість». Кожен міг обрати тему, що цікавила його найбільше, але одразу ж виникала інша проблема – одночасно проходило по 20-30 занять, тому обрати, куди піти, було не так то й просто. З іншого боку, за годину 20 хвилин можна було відвідати й всі заняття за бажанням. Кожен напрям в свою чергу був представлений різноманітними школами, практиками та регіонами. Ділюсь тим, що вдалось довезти в Київ.

Перш ніж зайнятись чимось серйозно – займіться своїми думками! Будь-яка з ваших, навіть найбезглуздіших на ваш погляд думок має здатність втілитись в ваше ж життя. Тому створіть навколо себе середовище лише позитивних думок.

Приклад: - Як зараз все дорого! – (воно й лишиться для вас надовго дорого) говоріть: - Це стільки зараз коштує. Система знань екології мислі Людмили Петрівни Троян.

Ми часто чуємо: «Щоб отримувати великі гроші потрібно багато та важко працювати і при цьому знову ж таки мало отримувати». Для тих хто не хоче повторити так ж слова раджу відвідати сайт ШКОЛИ ГРОШЕЙ, а ще краще їх майстер класи: http://www.shkoladeneg.org/

Для тих хто цікавиться Коучінгом, а також для тих хто хоче знати, що це і з чим його їдять, відповідає Генадій Чепурний:

Коучінг – це система сильних запитань,

це «супровід»людини з якою все гаразд,

це зміна, відмовлення від стереотипів, переоцінка поглядів.

Коучер працює лише на енергії клієнта, не затрачає свою, не приймає проблеми клієнта на себе – ставить питання, які дають змогу клієнту подивитись на себе, та проблеми з іншого боку.

Завдання коучера: - навчити клієнта обходитись без коучера,

- слухати людину, а не слова,

- людина сама приймає рішення,

Людина має все для того, щоб визначити свою мету, також всі перешкоди на шляху її досягнення теж в самій людині.

Найважче в цьому процесі не те, що потрібно вчитись новому, - найважче розлучитись, відмовитись від старих стереотипів та звичок.

Ставлячи мету, потрібно її виміряти.

Приклад: - Хочу бути здоровим. Тоді ставимо термін досягнення, продумуємо кроки, які будемо робити, щоб її досягти, хто буде нас підтримувати, мотивацію та встановлюємо термін виконання.

- Що для тебе здоров’я?

- 40 разів віджатись від полу?

Окремо хочу сказати про заняття з езотерики, на яких вперше відчула, що таке енергія, побачила якого кольору вона буває, яке задоволення з нею працювати і які результати можна отримати.

Майстер-класи Олега Андрієнко, Олени Кухарчук.

А В’ячеслава Смирнова легко знайти в Києві! http://hatha-yoga.com.ua/

Йога для лінивих, де не потрібно скручувати себе у вузол чи стояти на голові, а просто дихати, потім і літати!

Одним з фаворитів учасників став Макс Роменський, про якого можна дізнатись за адресою: http://www.maxtraining.com.ua/

«Гвоздьом» програми для мене стала Інна Іголкіна з Москви, - позитивізм та енерзайчик фестивалю! Планує, до речі, у 2008 організувати фестиваль НЛП на Байкалі. Хто хоче долучитись або просто познайомитись – напішіть за адресою: baikalnlp@mail.ru чи почитайте тут.

А завершилось для мене все ходінням по склу! Найнеочікуванішим були динамічні медитації, згадуючи про які стає дуже весело!

Отак-то ми з’їздили! А те, що йшов дощ, було холодно, спали на шафах, назад їхали з Андрієм окремо, а я загубила паспорт, аж ніяк не псує загального позитивного враження від фестивалю!

Всім бажаю духовного, фізичного та матеріально росту!

Не пропустіть нагоду взяти участь в квітні наступного року! Варто!

Цікавих вам мандрів сайтами та рясних результатів в пошуку себе!

Щасти!

З Любов’ю,
Умін ТанЯ.